tr-c12vdc16p30a-dc-12v-16ch-30a-non-fused-breaker-power-distributors
TR-C12VDC16P30A 16CH 30A Non-Fused Breaker Power Distributors
In stock
SKU
cctv:trc12vdc16p30a
Login for lower price
If you dont have an account, create here
DC 12V / 30A
Approx. Max 1800mA per Channel
Size 10.24 × 10.24 × 2.95 Inch
TR-C12VDC16P30A Generic / Non-fuse breaker Power Supply / DC12V / 16CH / 30A / AC120V input